harmonogram i inwestycja

W co inwestować? 5 najlepsze i korzyściowe pomysły na wykonywanie pieniędzy w 2020 r.

Aby zwiększyć swój kapitał, musisz zainwestować swoje pieniądze. Kupujesz aktywa, które z czasem rosną i zwielokrotniasz swój majątek. Istnieją różne klasy zasobów, które to umożliwiają. Należą do nich akcje, obligacje, towary i papiery wartościowe o stałym dochodzie. Dają ci możliwość powiększania swojego bogactwa w czasie. Wbrew powszechnemu przekonaniu możesz zainwestować dowolną kwotę pieniędzy. Nie musisz zaczynać od miliona dolarów kapitału inwestycyjnego, aby być bogatym. Możesz zacząć od znacznie niższej kwoty zainwestowanej w różne klasy aktywów. Oto 15 pomysłów od greatperformersacademy.com na temat tego, gdzie zainwestować pieniądze w 2020 r. I chociaż kwota inwestycji może się różnić, rozważymy wszystkie propozycje na przykładzie kapitału inwestycyjnego w wysokości 15 000 USD.

Inwestycje w autopilota

Koncepcja inwestycji finansowych

Dzięki technologiom internetowym możesz inwestować w autopilota. Istnieją usługi online, które oferują usługi inwestowania kapitału dla Ciebie, oferując możliwość automatycznego inwestowania w różne instrumenty na zasadzie powiernictwa. Przykładem takiej usługi jest Betterment. Doradca inwestycyjny to robot, który automatycznie inwestuje pieniądze za Ciebie. Wybiera instrument, alokuje aktywa, zarządza stratami podatkowymi oraz równoważy przychody i ryzyko. Konsultant zainwestuje twoje pieniądze zgodnie z twoim osobistym podejściem do ryzyka. Zwrot jest znaczny – od 5% do 10% rocznie. Również niska opłata. Będzie to kosztować 35 USD za każde 10 000 USD, które zainwestujesz. Usługa taka jak Betterment to wyjątkowy sposób na zainwestowanie pieniędzy.

Inwestowanie na giełdzie poprzez dyskontowy system maklerski

Czy już kupiłeś i sprzedałeś akcje? Jeśli uważasz, że wiesz, jak lepiej handlować, otwarcie konta ze zniżką to świetny pomysł na inwestowanie. Dzięki Internetowi proces ten jest dość prosty. Są firmy, które dają Ci możliwość otwarcia rachunków rabatowych online. Przykładami są Etrade i Scottrade. Mają narzędzia, które pomogą Ci stać się inwestorem o wysokich umiejętnościach i wyrafinowaniu. Opłaty są niskie i możesz uzyskać dobry roczny dochód.

Certyfikaty depozytów o wysokim dochodzie (CD)

Obecnie istnieją wysoko wydajne kredytowe instrumenty pochodne, które można emitować. Są oferowane przez banki internetowe i mają większy zysk niż tradycyjne, tradycyjne banki. Istnieje kilka renomowanych, wydajnych banków internetowych, takich jak Capital One 360. Ten bank ma takie same funkcje jak: sprawdzanie rachunków bieżących, sprawdzanie kont oszczędnościowych i certyfikatów, depozytów (CD) i innych. Otrzymujesz również karty debetowe, które dają dostęp do bankomatów 24/7. Twoje depozyty w profesjonalnych bankach internetowych są objęte systemem ubezpieczeń FDIC do wysokości 250 000 USD. W ten sposób możesz zainwestować swój kapitał 15 000 USD w takie banki internetowe i uzyskać całkiem niezły zysk.

Oferty realizacji przez Amazon (FBA)

wykres inwestycyjny

Czy rozumiesz dobrze i zawierasz umowy? Zatem ten pomysł jest dla Ciebie idealny. Możesz zarobić trochę pieniędzy, kupując produkty w Amazon po okazyjnej cenie, a następnie odsprzedając je dla zysku. Możesz to zrobić za pośrednictwem usługi znanej jako „Realizacja przez Amazon” (FBA). Pozwoli ci to dostarczyć towar do sklepu internetowego. I tam będą dla ciebie sprzedawane online. Ponadto sklep internetowy obsługuje wszystkie koszty wysyłki. W rezultacie zyskujesz zysk netto. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów sprzedaży produktów online. 15 000 USD to więcej niż wystarczająca kwota na inwestycje w taki biznes online.

Inwestycja w wiedzę

Dzisiaj najbardziej opłacalnymi inwestycjami, jakie możesz poczynić, są inwestycje w wiedzę. Możesz stracić wszystko oprócz wiedzy. Możesz wydać część swojego kapitału na inwestycje w wiedzę o akcjach i innych papierach wartościowych. Istnieją usługi online, które mogą nauczyć Cię, jak to zrobić. Przykładem takiej usługi jest Online Trading Academy. Daje ci wiedzę na temat koncepcji handlowych, takich jak możliwości aktywów o niskim ryzyku i dochodach. Ponadto możesz nauczyć się, jak przezwyciężyć emocjonalne, negatywne, negatywne nawyki finansowe, które mogą powstrzymywać Cię w rozwoju. Najważniejszą koncepcją, której się nauczysz, jest budowanie planu finansowego, który jest metodyczny i spełni twoje osobiste cele inwestycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *